Најдобриот совет на производи за деца

Патувањето е половина од забава!

А- А А +

Кој ќе рече дека патувањето е половина од забава, мора да купивме во TravelKiddy!

Патуваат со деца е секогаш една авантура, но имајќи ги зафатен на патувањето е предизвик без родител треба да се соочи сам. Тоа е каде што TravelKiddy може да помогне! TravelKiddy го претресете играчки и игри универзумот да ви донесе само најдобрите игри, мозокот закачки, ексклузивни активност колекции, и патување играчки кои се подготвени да одат на авантури низ светот или околу блок.

Она што ја прави TravelKiddy различни?

Тие сте биле таму, направи тоа! Сите производи се избрани и проверени од страна на искусни панел на експерти - вклучувајќи деца, родители и наставници - кои имаат илјадници семејство патување милји под нивна појаси. Од патот патувања на долги влече, тие се во ровови и преживеале да му кажете на приказна и споделување на производи кои направија патување забавно!

Патување време е идеално време да го исклучите и повторно како семејство. TravelKiddy ви дава алатки потребни за да се балансираат електроника, соло игра и интерактивни активности додека патуваат.

TravelKiddy признава дека децата се забавуваа за подолго, кога ќе им ги дадете игри и играчки, кои се предизвик и забава. Тоа е причината зошто тие се погледне за производи и дизајн активност колекции кои:

• Поттикнување на креативноста
• Развивање на фината моторика вештини
• Челинџ љубопитни умови
• поттикнување на имагинацијата, и
• Фостер учење.

Бебињата развивање на вештини како што се разбере и редење ќе љубов нашите мини загатки и редење чаши. Постарите деца се забавуваат уникатен избор на игри, загатки, мозокот закачки и едукативни.

Нема време да планирате? Дозволете TravelKiddy се расправаме од активност планирање со висок квалитет, патување тестирани деца патување активност колекции кои се совршени за чување деца зафатен во автомобил, на семејството патот патувања, кога летаат со деца, во ресторан или во секое време тивка игра е потребно .

TravelKiddy - на мисија да се забавуваат деца, тука има и насекаде!

TravelKiddy е горд д-р Играчка Алумни член.

Оставете Одговор

CAPTCHA Image
Освежи ја сликата
*